MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9296001
nr 929 6001
CARPET
Armenien/Östra Turkiet, omkr. 1900, Van distriktet, 94x196, slitage, skador.
Armenien/Östra Turkiet, omkr. 1900, Van distriktet, 94x196
Condition: slitage, skador
8000
SEK 3000
Monday December 8 2014
at 20:58:11
8/12 20:53:11